Stolica Małopolski to miasto, które jest chętnie odwiedzane przez podróżników polskich i zagranicznych , nic w tym dziwnego, w końcu to tutaj mamy możliwość podziwiać doskonałe połączenie historii i nowoczesności. Liczba zabytków, jakie odnajdziemy w tym mieście sprawia, że do drobiazgowego poznania tego miasta i jego przeszłości potrzeba zarezerwować sporo czasu, bowiem daje ono swoim gościom dużą liczbę atrakcji, jak i opcje zabawy w sposób niemal dosłownie dopasowany do oczekiwań każdego.

O Krakowie piszą portale w niemal wszystkich znanych językach, a globtroterzy odwiedzający to zjawiskowe, ciekawie zbudowane miasto pochodzą z całej Europy. W tym mieście odkryjemy wspaniałe budowle z różnego czasu oraz współczesne galerie. Swój niezwykły nastrój Kraków zawdzięcza także miejscowym, którzy lubią turystów.

Jedno miasto, setki możliwości – w związku z tym należymy do rzadkich i ochoczo odwiedzanych miast przez ludzi z z całej Europy. Liczba przybyszów zwiedzających to piękne miasto ciągle rośnie i pewnie tak już zostanie.