Gród Kraka kłęby się bez przerwy, ale w największym stopniu w nocy. Mieszkańcy masowo wychodzą na ulice i chcą się zabawić. Weekendowy Kraków dostarcza ciągły napływ wszelakiego wariantu rozrywek. Zaryzykuję zdanie, że Kraków wie co to Przyjemność.

Jeśli wybierzesz się do Krakowa i będziesz miał chęć zobaczyć, jak wygląda nocne życie, to przybyłeś gdzie trzeba. Kraków charakteryzują kuszące kluby, restauracje, bary i dyskoteki. W okolicach rynku w niemal każdej bramie położony jest bar, który umożliwi Ci się odprężyć, napić bez problemu herbatki lub zaszaleć na parkiecie. Tutejsze restauracje podają dania bez mała z całego świata, a kluby mają różnorodną muzę. Warto oznajmić, że każdy turysta odnajdzie coś znakomitego dla siebie.

Pisząc o atrakcjach w Krakowie nie można nie wspomnieć o Kazimierzu w Krakowie. Dzielnica Kazimierz to ważne miejsce w naszym mieście. Znajdują się tutaj niesłychanie klimatyczne kawiarenki i popularne dyskoteki. Kazimierz posiada wyjątkową specyfikę i mentalność.

A oto wybrane miejscówki: House of Beer to punkt, w którym spróbujesz piwa z wielu miast krajowych i z Europy i Ameryki. Knajpa posiada szeroki wybór tych napojów. Stary Port to lokal o uczelnianych klimatach. Wesołe rytmy i piwo z sokiem malinowym są tu na bieżąco. Alchemia to rzucająca się w oczy kawiarenka, która serwuje pyszną kawę oraz przeróżne napitki.